safty kreator stron www - preview 3
safty kreator stron www - preview1
safty kreator stron www - preview 2

//

bezpieczny

kreator stron www

BEZPIECZEŃSTWO

//

Safty kreator jest bezpiecznym oraz intuicyjnym kreatorem do tworzenia stron internetowych, której treść tworzy się w oparciu o gotowe moduły.

 

 

 

Moduł HEADER umożliwia stworzenie efektownego nagłówka każdej twojej podstrony. Za jego pomocą ustawisz odpowiednie tło, dodasz do niego efekty a także tekst z przyciskiem odsyłającym.

tworzenie stron internetowych

Moduł ROZKŁADÓWKA pozwala na stworzenie obszaru tekstu i grafiki w podziale na dwie kolumny. Kolumny mogą być podzielone 1/1 lub 2/3. W ramach każdego obszaru można ustawić oddzielne tło oraz przyciski odsyłające do innej podstrony.

Moduł REFERENCJA to miejsce na wypowiedź dot. świadczonych przez firmę usług lub innego rodzaju treść. W ramach modułu można ustawić tło, dodać ikonę cytatu a także podać imię, nazwisko oraz zdjęcie osoby.

Moduł PRICING pozwala na stworzenie precyzyjne określenie wariantów produktu lub usługi jakie sprzedajemy. Można dodawać dowolną liczbę produktów. Możliwe jest wyświetlenie płatności miesięcznej lub rocznej.

 

Moduł KONTAKT pozwala na stworzenie formularza kontaktowego który w skuteczny sposób pozwoli komunikować się klientom z Tobą za pośrednictwem skrzynki mailowej.

Moduł TREŚĆ BLOGOWA umożliwia wyświetlenie artykułu który wcześniej został napisany w edytorze artykułów w ramach kreatora. W edytorze można dodawać zdjęcia które zostaną dopasowane do szerokości ekranu.

 

ROZWÓJ

//

Safty kreator jest autorską aplikacją GUIDE STUDIO. Możliwe jest zamówienie modułu dla indywidualnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

GUIDE STUDIO

Karol Bronarski

tel. 506 024 101

Warszawa | ul. Foksal

GUIDE STUDIO

Usługi wsparcia

Inne

wsparcie

systemy CMS

Misja

gwarancja

wielojęzyczność

FAQ

Wizja

bezpieczeństwo

hosting

Polityka prywatności

domeny

KONTAKT

Zajmuję się realizacją stron internetowych, sklepów internetowych, składem DTP książek i albumów.

Karol Bronarski

 

Web Developer & SEO/SEM Specialist

Założyciel GUIDE STUDIO

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2022 GUIDE STUDIO