Modernizacja stron internetowych

Modernizacja

Masz działającą stronę i myślisz o jej przebudowie?

MODERNIZACJA

RÓŻNORODNOŚĆ

Modernizacja

przebudowa stron internetowych

 

 

Jeżeli posiadasz już stronę internetową, ale nie jesteś zadowolony(a) z efektów jej pracy dla Ciebie, mogę przeprowadzić audyt twojej strony, z którego dowiesz się gdzie leży przyczyna braku efektywności. Po przeprowadzonym audycie strony internetowej, przedstawię Ci rekomendacje, które wskażą kierunek dobrych rozwiązań. Jeżeli twoja strona od lat nie była aktualizowana, liczba odwiedzin na pewno nie będzie zadowalająca, a nawet jeżeli odwiedziny wynikają z wcześniej wypracowanej pozycji strony, współczynnik odrzuceń może być bardzo wysoki. Ważne jest szczegółowe przeanalizowanie bieżącej sytuacji strony, zanim dokonane zostaną jakiekolwiek zmiany.

 

Różnorodność

stron internetowych

 

 

Rodzajów stron internetowych jest wiele jak wiele jest ich wykonawców. W obecnie bardzo mobilnym świecie dostęp do Internetu jest bardzo powszechny z uwagi na popularność urządzeń mobilnych. Wobec czego rozwój metod budowania stron internetowych jest bardzo wysoki. Bardzo popularne stają się serwisy umożliwiające szybkie stworzenie strony internetowej za pomocą łatwego w obsłudze kreatora. Jest to „fajne” rozwiązanie dla osób, które chcą w szybki sposób stworzyć jakąkolwiek stronę. Takie kreatory jednak mocno ograniczają możliwości modernizacji strony, jej pozycjonowania oraz sposoby perspektywicznego zarządzania. Pliki stron, jej baza danych, przechowywane są jedynie na serwerach firm oferujących kreator, bez możliwości pobrania ich kopii bezpieczeństwa.

GUIDE STUDIO WYKONAWCĄ TWOJEJ STRONY

Jest wiele firm na rynku, warto wybrać GUIDE STUDIO

WYKONAWCY

KOMPETENTNOŚĆ

Wykonawcy stron internetowych

 

 

 

Wielu wykonawców stron internetowych stosuje darmowe rozwiązania budowania stron internetowych, co jest bardzo praktyczne i najczęściej nie powoduje konieczności przeniesienia licencji na zamawiającego. Trzeba być jednak czujnym, aby przypadkiem nie kupić strony powstałej w wyniku standardowego szablonu, powtarzanego dla wielu stron, w dodatku np. z tej samej branży. Inne większe firmy kupują gotowe szablony, wrzucając sobie fakturę zakupu szablonu w koszty prowadzenia działalności. Również w tym przypadku warto zwrócić uwagę, aby nie był on „żywcem wzięty” z wcześniej stworzonego szablonu, wykorzystanego dla wielu innych stron. Moje podejście jest inne. Aby zagwarantować indywidualność projektu, w pierwszej kolejności projektuję szatę graficzną strony. W kolejnym etapie, jeżeli zamawiający chce skorzystać z systemu zarządzania treścią, tworzę szablon z wcześniej opracowanego projektu graficznego. Dzięki temu zamawiający ma pewność, że jego strona jest niepowtarzalna, „uszyta na miarę”.

 

Niekompetentne firmy tworzące strony internetowe

 

 

Często powtarzającym się błędem podczas modernizacji strony internetowej jest brak wcześniejszej analizy przez niekompetentne firmy oferujące tworzenie stron internetowych. Po wdrożeniu nowej, pięknie wyglądającej strony okazuje się, że oglądalność nowej wersji strony jest znacznie niższa od poprzedniej wersji. W takiej sytuacji może dojść do konfliktu między wykonawcą a zamawiającym. Aby uniknąć tego typu problemów, zanim przystępuję do prac modernizacyjnych, przeprowadzam szczegółowy audyt istniejącej strony klienta, aby wspólnie podjąć decyzję o możliwych zmianach oraz ich konsekwencji.

Ulepszanie strony czy budowanie od nowa?

Modernizacja w stylu Kaizen nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem

Post o modernizacji stron internetowych w stylu Kaizen

Usługi WWW

Usługi e-Marketing

Usługi Wsparcia

Inne

Cennik

bezpieczeństwo

hosting

domeny

GUIDE STUDIO

Karol Bronarski

tel. 506 024 101

Warszawa | ul. Foksal

GUIDE STUDIO

Usługi wsparcia

Inne

wsparcie

systemy CMS

Misja

gwarancja

wielojęzyczność

FAQ

Wizja

bezpieczeństwo

hosting

Polityka prywatności

domeny

KONTAKT

Zajmuję się realizacją stron internetowych, sklepów internetowych, składem DTP książek i albumów.

Karol Bronarski

 

Web Developer & SEO/SEM Specialist

Założyciel GUIDE STUDIO

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2022 GUIDE STUDIO

GUIDE STUDIO - studio stron internetowych
GUIDE STUDIO oferuje marketing internetowy, seo, tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych