GUIDE STUDIO - studio stron internetowych
GUIDE STUDIO oferuje marketing internetowy, seo, tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych

Wsparcie

Wsparcie dla Ciebie i twojej strony internetowej

 

Zapewniam wsparcie na wszystkich etapach współpracy w języku polskim i angielskim. Wybierając realizację projektu strony internetowej z użyciem systemu zarządzania treścią (content managera - CMS), rekomendowane jest zapoznanie się z możliwościami systemu oraz pozyskanie umiejętności dodawania oraz aktualizowania treści. Ode mnie uzyskasz wsparcie w postaci szkolenia z obsługi systemu. Większość systemów zarządzania treścią strony internetowej jest bardzo intuicyjna, dlatego trudności z obsługą należą do rzadkości. Szkolenie organizowane przeze mnie pozwoli Tobie na samodzielne utrzymanie aktualności twojej strony internetowej. Systemy zarządzania treścią strony internetowej umożliwiają współtworzenie treści przez wiele osób, dlatego szkolenie może odbyć się może również dla szerszego grona odbiorców. Jeżeli z jakiś względów zdecydujesz wolisz powierzyć aktualizowanie treści twojej strony internetowej mojej osobie, możemy omówić warunki takiej współpracy.

 

 

Gwarancja strony internetowej

 

Udzielam 12-miesięcznej gwarancji dla opracowanej przez mnie strony internetowej. Okres liczony jest od momentu odbioru gotowej strony. Jeżeli w tym czasie pojawią się jakiekolwiek trudności z działaniem strony / serwisu internetowego, problem będzie rozwiązany w ciągu 48 godzin od zgłoszenia. Z reguły problem rozwiązywany jest o wiele szybciej. Usługa serwisu gwarancyjnego obejmuje wszystkie pakiety oferty stron internetowych. Po upływie 12-miesięcznej gwarancji możliwe jest odpłatne przedłużenie serwisu gwarancyjnego na dogodnych warunkach.

Bezpieczeństwo twojej strony internetowej oraz poczty e-mail, zabezpieczenia przed włamaniem hackerów

 

Strony internetowe przez mnie opracowane są aktualizowane na bieżąco w celu zapewnienia najwyższego poziomu ochrony przed atakami hackerskimi. W obecnych czasach problem włamań dotyka bardzo często wiele organizacji, dlatego bardzo ważne jest, aby poświęcić w szczególny sposób uwagę bezpieczeństwu serwisu internetowego. Nawet małe i mikroprzedsiębiorstwa mogą stać się ofiarą ataku hackerskiego. Największe konsekwencje wiążą się z wyciekiem bazy danych użytkowników serwisu internetowego, w szczególności w dobie wchodzącej w życie 25 maja 2018 RODO – ustawy mającej na celu wyeliminować nieuprawniony dostęp do danych osobowych.

Dzięki aktualizacji systemów zarządzania treścią minimalizuję ryzyko wystąpienia włamania. Minimalizacja ryzyka polega również na zastosowaniu odpowiedniego certyfikatu bezpieczeństwa. Przedstawię Ci rekomendacje odnośnie wybrania odpowiedniego certyfikatu bezpieczeństwa dla charakteru prowadzonej przez Ciebie aktywności w Internecie. Dzięki odpowiedniemu certyfikatowi uzyskasz gwarancję bezpieczeństwa dla transakcji danych w procesach rejestracyjnych oraz płatniczych na stronie sklepu internetowego. Certyfikaty bezpieczeństwa zwiększają komfort psychiczny użytkownika strony internetowej oraz pozwalają na lepsze pozycjonowanie strony i oferowanych produktów. Użytkownicy twojej strony będą mieli pewność, że przesyłane informacje nie trafią w niepowołane ręce. Użytkownik sklepu internetowego chętniej dokona zakupu, jeśli będzie czuł się bezpiecznie. Wiarygodność twojej strony internetowej oraz prestiż wzrosną. Pokażesz swoim odbiorcom, że traktujesz ich poważnie.

Bezpieczeństwo danych strony internetowej to również tworzenie kopii bezpieczeństwa

 

W momencie odbioru strony, otrzymasz ode mnie kopię całej strony internetowej na zabezpieczonym nośniku danych. W trakcie życia strony internetowej będą tworzone cyklicznie kopie bezpieczeństwa z możliwością odtworzenia do kilku dni wstecz.

 

Bezpieczeństwo twojej skrzynki mailowej

 

Wybranie odpowiedniego certyfikatu przełoży się również na bezpieczeństwo twojej korespondencji mailowej. Bezpieczne połączenie przy użyciu certyfikatu eliminuje ryzyko dostępu do twojej poczty mailowej przez niepowołane osoby oraz aplikacje stworzone przez hakerów. Każda wiadomość jest szyfrowana mechanizmem blokującym potencjalne przechwycenie twojej poczty. Zastosowanie certyfikatu dla skrzynki mailowej możliwe będzie tylko dla korespondencji przechowywanej na serwerze serwisu internetowego.

Usługi WWW

Usługi e-Marketing

Usługi Wsparcia

Inne

Cennik

bezpieczeństwo

hosting

domeny

GUIDE STUDIO

Karol Bronarski

tel. 506 024 101

Warszawa | ul. Foksal

GUIDE STUDIO

Usługi wsparcia

Inne

wsparcie

systemy CMS

Misja

gwarancja

wielojęzyczność

FAQ

Wizja

bezpieczeństwo

hosting

Polityka prywatności

domeny

KONTAKT

Zajmuję się realizacją stron internetowych, sklepów internetowych, składem DTP książek i albumów.

Karol Bronarski

 

Web Developer & SEO/SEM Specialist

Założyciel GUIDE STUDIO

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2022 GUIDE STUDIO