GUIDE STUDIO - studio stron internetowych
GUIDE STUDIO oferuje marketing internetowy, seo, tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych

Cennik pozycjonowania stron internetowych

Cena usługi audytu strony internetowej

od 400

Aby osiągnąć jakiekolwiek efekty w zakresie pozycjonowania strony internetowej konieczne jest przeprowadzenie audytu polegającego na weryfikacji aktualnej sytuacji witryny w wielu obszarach. Audytowi podlega weryfikacja aktualnego ruchu, zbadanie źródeł pozyskania odbiorców oraz sprawdzenie wskaźników wpływających na aktualną sytuację.

Dlaczego warto zdecydować się na audyt strony internetowej?

Z audytu przeprowadzonego przez GUIDE STUDIO dowiesz się jaka jest aktualna sytuacja twojej strony, z czego wynika brak ruchu na stronie lub brak przełożenia na zyski. GUIDE STUDIO wskaże odpowiedni dla twojej strony kierunek rozwoju i zaproponuję wycenę jego wdrożenia.

 

Co otrzymam w cenie audytu strony www?

Cena audytu zależna jest od objętości strony oraz wielkości koniecznych do wprowadzenia zmian. Obszarami, na które GUIDE STUDIO zwraca uwagę w ramach audytu są między innymi:

• Aktualny ruch na stronie z weryfikacją źródeł pozyskania

• Optymalizacja SEO z naciskiem na stosowanie dobry metod wpływających na zwiększenie pozycji w wynikach wyszukiwania

• Stosowanie zasad UX wpływających na zaangażowanie użytkowników strony

• Analiza linkowania wewnętrznego oraz zewnętrznego

• Analiza słów kluczowych

 

Na podstawie przeprowadzonego audytu otrzymasz rekomendacje koniecznych do wprowadzenia zmian wraz z wyceną.

Zależy nam na długoterminowej współpracy

Dlaczego warto zdecydować się na optymalizację SEO?

Wdrożenie rekomendacji w zakresie SEO jest kluczowym elementem pozycjonowania. Optymalizacja pod względem SEO jest priorytetem jeżeli zamierzasz pozycjonować stronę w organicznych wynikach wyszukiwania. Optymalizacja SEO ma również znaczenie przy pozycjonowaniu stron przez algorytm Google Ads. Techniki SEO głownie skupione są na dostosowaniu witryny do wyszukiwarek ale przynosi również wartość dodatnią dla użytkowników, np. w zakresie szybkości przeglądania.

 

Co otrzymam w cenie optymalizacji SEO?

Cena uzależniona jest od objętości strony oraz ilości koniecznych do wprowadzenia zmian. Wycena bazuje na rekomendacjach z audytu, zatem otrzymasz wszystko co zostało przedstawione w rekomendacjach pod warunkiem możliwości wdrożenia.

Cena usługi optymalizacji SEO

od 600

Optymalizacja SEO to wiele działań polegających na dostosowaniu twojej strony do właściwego jej postrzegania przez roboty wyszukiwarek oraz użytkowników. Optymalizacja musi być poparta wcześniejszym audytem. Wdrażamy rekomendacje z audytu strony  przedstawione przez nas lub innych specjalistów. Jeżeli nie posiadasz rekomendacji z audytu pod względem SEO, możesz skorzystać z naszej usługi audytu strony internetowej. Cena uzależniona jest od objętości strony oraz od ilości koniecznych do wdrożenia rekomendacji.

Cena usługi kampanii Google Ads

od 100 zł /msc

Potrzebujesz efektów "od zaraz"? Kampania Google Ads to doskonałe rozwiązanie do pozyskiwania odbiorców twoich usług. GUIDE STUDIO poprowadzi twoje kampanie reklamowe w dobrej cenie już od 100 zł miesięcznie.

Dlaczego warto zdecydować się na kampanię Google Ads?

Prowadzenie kampanii reklamowej jest aktualnie pewną metodą na szybkie dotarcie do odbiorców twoich usług. Odpowiednio poprowadzona kampania przyniesie Ci zwrot z inwestycji. Zapytaj o wycenę prowadzenia kampanii reklamowej twoich usług lub produktów. W przeciwieństwie do pozycjonowania w wynikach organicznych efekty przychodzą zdecydowanie szybciej, dlatego warto rozważyć skorzystanie z tej formy promocji.

 

Co otrzymam w cenie usługi prowadzenia kampanii Google Ads?

W cenie usługi prowadzenia kampanii GUIDE STUDIO zarządza ustawieniami kampanii, dostosowuje ją do twoich wymagań oraz reaguje na zmiany zachodzące w algorytmie Google Ads. W ramach usługi GUIDE STUDIO, we współpracy z ekspertami Google, dokonuje optymalizacji w taki sposób aby w zakładanym budżecie kampanii uzyskać jak największą liczbę odbiorców twoich usług. Zapewniamy opiekę nad kampaniami wieloletnimi. Cena usługi zależna jest od ilości prowadzonych kampanii. Na początku każdego miesiąca otrzymasz fakturę za pozycjonowanie, którą można wliczyć w koszty prowadzenia działalności.

Cena usługi kampanii Facebook

od 100 zł /msc

Rewelacyjnym uzupełnieniem kampanii marketingowej twoich usług jest kampania w mediach społecznościowych. Jeżeli nie masz jeszcze strony na Facebooku nic nie szkodzi, GUIDE STUDIO przygotuje dla ją Ciebie (zapytaj o wycenę takiej usługi).

Dlaczego warto zdecydować się na kampanię Facebook?

W mediach społecznościowych kampania może prezentować się w zupełnie odmiennej formie niż ma to miejsce podczas kampanii Google. Jesteśmy w stanie zaprezentować atrakcyjność produktów i usług za pomocą atrakcyjnych grafik i przyciągających haseł marketingowych.

 

Co otrzymam w cenie usługi kampanii Facebook?

Wycena obejmuje opracowanie grafiki marketingowej, współpracę przy opracowaniu tekstu oraz haseł. GUIDE STUDIO opiekuje się twoją kampanią przez cykl jej życia oraz po zakończeniu. Otrzymasz raporty przedstawiające sposób dotarcia do użytkowników obrazujące również ich reakcje. Po zakończeniu miesiąca, możliwe jest przesłanie faktury, którą można wliczyć w koszty prowadzenia działalności.

Usługi WWW

Usługi e-Marketing

Usługi e-Shop

cennik nagłówków stron internetowych

cennik ilustracji stron

GUIDE STUDIO

Karol Bronarski

tel. 506 024 101

Warszawa | ul. Foksal

GUIDE STUDIO

Usługi wsparcia

Inne

wsparcie

systemy CMS

Misja

gwarancja

wielojęzyczność

FAQ

Wizja

bezpieczeństwo

hosting

Polityka prywatności

domeny

KONTAKT

Zajmuję się realizacją stron internetowych, sklepów internetowych, składem DTP książek i albumów.

Karol Bronarski

 

Web Developer & SEO/SEM Specialist

Założyciel GUIDE STUDIO

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2022 GUIDE STUDIO