GUIDE STUDIO oferuje marketing internetowy, seo, tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych

HOSTING

Domeny internetowe

 

Zastanawiasz się, jaki będzie odpowiedni adres twojej witryny internetowej? Bardzo ważne, żeby adres strony internetowej był właściwie dobrany do nazwy oraz charakteru twojej działalności. Wybór nazwy domeny, adresu internetowego ma znaczenie dla pozycjonowania strony, oraz dla określenia grupy docelowej odbiorców treści strony internetowej. W ramach zlecenia na realizację strony internetowej pomogę Ci w wyborze odpowiedniej domeny internetowej.

 

Przejęcie domeny internetowej

 

Jeżeli wybrana domena jest w posiadaniu innego właściciela, oczekującego na sprzedaż, po sfinalizowaniu transakcji zakupu domeny, przeprowadzę procedurę zaparkowania zakupionej domeny na twoim serwerze.

 

Ceny usług hostingowych

 

W związku z dużą konkurencją dostawców hostingowych, w przestrzeni ostatnich lat, ceny usług serwerowych stały się bardziej przystępne. Bardzo często możemy liczyć na dużą promocję podczas zakupu nowej usługi serwerowej. Z prawdziwymi kosztami spotkamy się dopiero po upływie jednego roku. W zależności od wyboru wariantu serwera koszty utrzymania usługi serwerowej kształtują się w granicach 250-1000 zł w skali roku. Najczęściej usługodawcy w dolnej granicy tego przedziału dostarczają również usługę poczty mailowej.

 

Koszty domeny dla strony internetowej

 

Koszt zakupu domeny jest odrębny i jeżeli jej właścicielem jest usługodawca hostingowy, będzie on stosunkowo niewielki. Domenę z końcówką „.pl”, można zazwyczaj kupić w granicy 100 zł, i z takim, orientacyjnie kosztem trzeba się liczyć w skali roku. Droższe w zakupie mogą okazać się domeny z końcówką odpowiednią dla danego kraju (inną niż „.pl”) oraz z końcówką „.com”. Jeżeli właścicielem interesującej Cię domeny jest inna osoba, została wystawiona na sprzedaż na giełdzie domen, w zależności od rodzaju domeny oraz jej przeszłości, cena zakupu może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

 

Hosting stron internetowych

 

Każda strona internetowa potrzebuje przestrzeni dyskowej na odpowiednim serwerze. Obecnie na rynku jest bardzo wielu dostawców usług hostingowych, oferujących wysokiej, jakości usługi. Pomogę Ci w wyborze najlepszego wariantu z oferty najlepszych usługodawców hostingowych, tak aby zapewnić powstającej stronie internetowej najlepsze środowisko.

 

 

Usługi WWW

Usługi e-Marketing

modernizacja

kampanie reklamowe

Usługi Wsparcia

Inne

gwarancja

wielojęzyczność

bezpieczeństwo

hosting

domeny

Cennik

cennik stron internetowych

cennik sklepów internetowych

KONTAKT

Zajmuję się realizacją stron internetowych, sklepów internetowych, składem DTP książek i albumów.

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

GUIDE STUDIO

GUIDE STUDIO

Karol Bronarski

tel. 506 024 101

Warszawa | ul. Foksal

Usługi wsparcia

wsparcie

gwarancja

bezpieczeństwo

Inne

domeny

© 2022 GUIDE STUDIO