POZYCJONOWANIE

 

Przeprowadzenie audytu strony internetowej

 

Jeśli posiadasz już stronę internetową, którą chciałbyś lepiej wypozycjonować, możesz zwrócić się do mnie o przeprowadzenie audytu strony. Dzięki czemu dowiesz się jakie są aktualnie mocne i słabe strony twojej witryny internetowej. Na podstawie wyników audytu, można określić jakie warto podjąć działania w kierunku polepszenia liczby oraz jakości odwiedzin. Ważną kwestią jest również osiągnięcie celu jakim może być np. skontaktowanie sie odbiorcy treści dla witryn promujących usługi lub zakup produktu na witrynie sklepu internetowego.

 

Techniki pozycjonowania

 

Techniki pozycjonowania jakie stosuję są sprawdzone i bezpieczne. Nie stosuję technik wymuszających pozycję strony poprzez niedozwolone "sztuczki", dzięki czemu masz pewność, że twoja strona nie będzie w żaden sposób ukarana (co przekłada się na pogorszenie pozycji strony w Internecie). Jeżeli stałeś(aś) się ofiarą nieuczciwej firmy pozycjonującej, zapewniającej wysokie efekty w bardzo krótkim czasie, w efekcie czego strona straciła pozycję z uwagi na stosowanie niedozwolonych technik, po przeprowadzeniu odpowiedniej analizy będę w stanie wyprowadzić stronę z trudnej sytuacji.

Zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych dla wyszukiwań organicznych jak również prowadzeniem kapanii reklamowych Google AdWords

 

 

Kampanie reklamowe

 

Bardzo popularnym w ostatnim czasie narzędziem do pozyskiwania odbiorców treści stron internetowych są kampanie reklamowe Google AdWords. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, pozwalające na kreowanie określonej reklamy dla strony internetowej dla konkretnej grupy docelowej. Dzięki kampanii reklamowej można skierować ruch na stronę wg bardzo wielu słów kluczowych. Mogą to być konkretne, ograniczone frazy kluczowe lub w dowolny sposób rozszerzone frazy przez osoby wyszukujące coś na temat powiązany z tematem działalności strony internetowej.

 

Budżet kampanii reklamowej

 

Dla każdej kampanii reklamowej można ustalić  dzienny budżet do wykorzystania. Po wykorzystaniu dziennego budżetu reklama przestanie się wyświetlać i zostanie wznowiona w dniu kolejnym. Jeżeli przeznaczona zostanie  stała miesięczna kwota na prowadzenie kampanii, w krótkim czasie możesz się przekonać jak wielu nowych odbiorców zostało pozyskanych. Kampanię możesz prowadzić samodzielnie, ale możesz zlecić również jej nadzorowanie mojej osobie.

Pozycjonowanie stron internetowych

 

Strony internetowe przeze mnie tworzone są przyjazne dla wyszukiwarek internetowych, dzięki czemu dobrze się pozycjonują. W zakresie pozycjonowania zajmuję się optymalizacją stron internetowych dla tzw. wyszukiwań organicznych, a także świadczę usługi prowadzenia kampanii reklamowych (Google AdWords). Biorąc pod uwagę wykorzystanie przez wielu użytkowników Internetu portali społecznościowych, oraz wpływ prowadzenia fanpage na pozycję strony, w ramach każdego z pakietów umożliwiam integrację stron internetowych z Facebook, Google+, Tweeter oraz Pinterest. Doradzam w zakresie strategii rozwoju popularności strony w Internecie. Dla zapewnienia wglądu w aktualną pozycję/popularność stron (w tym również stron z produktami) umożliwiam wykorzystanie narzędzi analitycznych, dzięki którym dowiesz się więcej m.in. o odbiorcach treści opublikowanych na twojej stronie (w tym np. dane demograficzne oraz wykorzystywane urządzenia mobilne), oraz co było przyczyną ich odwiedzin (czy były to np. wejścia bezpośrednie, wejścia z kampanii reklamowej czy też wejście przez wyszukane słowo kluczowe, na które strona została wypozycjonowana).

 

Zajmuję się realizacją stron internetowych, sklepów internetowych, składem DTP książek i albumów.
GUIDE STUDIO konto facebook GUIDE STUDIO konto Google Plus BLOG GUIDE STUDIO

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2018 GUIDE STUDIO

O STUDIU

 

GUIDE STUDIO

Karol Bronarski

 

miejsce spotkań:

Warszawa

ul. Foksal