GUIDE STUDIO - studio stron internetowych
GUIDE STUDIO oferuje marketing internetowy, seo, tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych

Projektowanie stron internetowych

Strona internetowa, podobnie jak książka, może być odebrana we właściwy tylko wtedy gdy ją się przyjemnie ogląda, dlatego bardzo ważnym elementem każdej strony, serwisu, jest odpowiednia szata graficzna, potocznie nazywana layoutem.

Od koncepcji do realizacji

Podczas projektowania istotne jest uchwycenie charakteru działalności

Usługi WWW

Materiały do opracowania projektu graficznego

 

 

Bardzo istotnym komponentem projektu strony internetowej są materiały, z których się korzysta. Oprócz tekstu, który zostaje opracowany we współpracy z Zamawiającym, odpowiednio dobranej kolorystyki, detali graficznych, priorytetowe są odpowiednio dobrane zdjęcia.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

REALIZACJA

Indywidualne podejście

 

 

Wielu wykonawców stron internetowych korzysta z gotowych szablonów graficznych przygotowanych dla wybranego content managera, najczęściej darmowych, tak aby w prosty i szybki sposób zarobić. Zwykle zastosowanie takiego szablonu graficznego wiąże się z nieznacznymi zmianami, typu podmiana logotypu oraz zdjęć. Moje podejście do zastosowania odpowiedniej szaty graficznej jest całkowicie odmienne.

Realizacja

 

 

Po ustaleniu zakresu planowanych prac, oraz zaznajomieniu się tematyką, przygotowuję projekt graficzny strony startowej, oraz projekt podstrony. Następnie po akceptacji projektu przez Zleceniodawcę, przystępuję do wdrożenia projektu dla konkretnego rozwiązania strony internetowej. Na etapie akceptacji, Zamawiający ma możliwość zasugerowania innych wariantów kolorystycznych oraz ogólnych rozwiązań graficznych w projekcie.

Opracowanie szablonu graficznego strony internetowej

 

 

Zdjęcia w projekcie graficznym strony internetowej

 

 

DOBÓR ZDJĘĆ

LICENCJONOWANIE

Dobór zdjęć

 

 

W zależności od tematyki strony internetowej, konieczne jest zastosowanie odpowiednio dobranych zdjęć. Zdjęcia mogą być wykonane przeze mnie, dostarczone przez Zleceniodawcę lub pozyskane z banków zdjęć przeze mnie. W tym ostatnim przypadku , podczas doboru ważne jest zwrócenie uwagi na sposób licencjonowania, aby nie wykroczyć poza możliwości prawne wykorzystania.

Wybór płatnych zdjęć

 

 

Wybór każdego płatnego zdjęcia dla projektu konsultuję z Zamawiającym, ponieważ mogą one wpłynąć również na cenę realizacji strony Internetowej. Często zastosowanie odpowiedniego zdjęcia w projekcie może przesądzić o skupieniu uwagi odwiedzających stronę, ponieważ szczegółowe przeglądanie stron internetowych zależne jest niejednokrotnie na podstawie odczuć wizualizacji.

Usługi WWW

Usługi e-Marketing

Usługi Wsparcia

Inne

Cennik

bezpieczeństwo

hosting

domeny

GUIDE STUDIO

Karol Bronarski

tel. 506 024 101

Warszawa | ul. Foksal

GUIDE STUDIO

Usługi wsparcia

Inne

wsparcie

systemy CMS

Misja

gwarancja

wielojęzyczność

FAQ

Wizja

bezpieczeństwo

hosting

Polityka prywatności

domeny

KONTAKT

Zajmuję się realizacją stron internetowych, sklepów internetowych, składem DTP książek i albumów.

Karol Bronarski

 

Web Developer & SEO/SEM Specialist

Założyciel GUIDE STUDIO

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2022 GUIDE STUDIO