GUIDE STUDIO - studio stron internetowych
GUIDE STUDIO oferuje marketing internetowy, seo, tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych

Samodzielne zarządzanie stroną internetową za pomocą kreatora lub systemu CMS

Samodzielne zarządzanie stroną internetową

 

Pakiety tworzenia stron internetowych „Pakiet Rozszerzony” oraz „Pakiet Premium”, przedstawione w cenniku stron, zakładają opcjonalne wykorzystanie, przyjaznego dla użytkownika, „content managera” (Content Management System, CMS), dzięki któremu będziesz w stanie samemu dodać oraz aktualizować treść strony w przyjaznym środowisku edytorskim, przypominającym pracę w MS Word.

Jakie funkcjonaliści oferuje system CMS?

 

W ramach samodzielnej edycji treści strony bez problemu dodasz zdjęcie do treści, zmienisz wielkość czcionki, wstawisz link lub film z YouTube’a. W systemie zarządzania treścią można ustawić różne grupy użytkowników, dzięki czemu można stworzyć zespół redaktorski dla strony, który w zależności od uprawnień może dodawać nowe treści lub zarządzać treściami opublikowanymi przez innych użytkowników.

Czy wybrać stronę statyczną czy system CMS?

 

W przypadku, gdy masz zamiar rozwijać swoją stronę samodzielnie / ze wsparciem zespołu, wersja strony z systemem zarządzania treścią jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od strony statycznej. Jeżeli specyfika twojej działalności nie wymaga ciągłej aktualizacji treści strony, lub wolisz zlecić aktualizowanie treści twojej strony, możemy rozpocząć współpracę długoterminową w tym zakresie.

Dostęp do zaplecza strony przez urządzenia mobilne

 

Dostęp do zaplecza edytorskiego twojej strony internetowej możliwy będzie również przez urządzenia mobilne, dzięki czemu będziesz w stanie zarządzać treścią strony niezależnie od miejsca, w którym się znajdziesz. Wystarczy, że wprowadzisz swój login i hasło i bez trudności dodasz treść do swojej strony za pomocą smartfonu lub tabletu. Treści mogą być zapisywane, jako robocze i opublikowane dopiero po odpowiednim przygotowaniu.

Dodawanie treści sklepu internetowego

 

Dodanie nowych treści do strony internetowej za pomocą content managera dotyczy również zarządzania sklepem internetowym. Dzięki systemowi zarządzania treścią dodasz lub zmodyfikujesz oferowany produkt, jego opis, zdjęcia, kategorię, cenę oraz rabat. Content manager pozwoli Ci na dodanie strony z kampanią reklamową produktu oraz wysłanie wiadomości mailowej z aktualnie oferowaną promocją. Twoi zarejestrowani w sklepie klienci będą mogli zapoznać się z twoimi wysłanymi propozycjami lub zrezygnować z otrzymywania wiadomości mailowych. Dbanie o aktualną ofertę twojego sklepu pozwoli wykreować wizerunek twojego sklepu, jako aktualnego, dbającego o zaspokojenie potrzeb klientów.

Usługi WWW

Usługi e-Marketing

Usługi Wsparcia

Inne

Cennik

bezpieczeństwo

hosting

domeny

GUIDE STUDIO

Karol Bronarski

tel. 506 024 101

Warszawa | ul. Foksal

GUIDE STUDIO

Usługi wsparcia

Inne

wsparcie

systemy CMS

Misja

gwarancja

wielojęzyczność

FAQ

Wizja

bezpieczeństwo

hosting

Polityka prywatności

domeny

KONTAKT

Zajmuję się realizacją stron internetowych, sklepów internetowych, składem DTP książek i albumów.

Karol Bronarski

 

Web Developer & SEO/SEM Specialist

Założyciel GUIDE STUDIO

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2022 GUIDE STUDIO