Tworzenie stron internetowych

GUIDE STUDIO oferuje tworzenie stron internetowych wg najnowszych standardów na 2022 rok.  Jeżeli poważnie myślisz o swoim wizerunku w Internecie zapoznaj się z usługami www świadczonymi przez nas.

Oferta profesjonalnych stron internetowych

Różne są potrzeby zamawiających, dlatego zdecydowaliśmy się przedstawić 3 pakiety:

Pakiet rozszerzony

Zaawansowany layout

 

Pakiet rozszerzony to oferta kierowana do osób, które potrzebują strony internetowej o większej ilości treści. Temu pakietowi powinny przyjrzeć się w szczególności osoby które są zainteresowane dalszym samodzielnym zarządzaniem stroną,  dodawaniem nowych treści i podstron po wcześniejszym przeszkoleniu.

 

Pakiet premium

Zaawansowany layout

 

Pakiet premium, to oferta zbudowania strony internetowej o dużej ilości treści.

W ramach tego pakietu otrzymasz maksimum oferowanych usług.

 

Pakiet startowy

Prosty layout

 

Jeżeli potrzebujesz niewielkiej objętościowo strony, która będzie wizytówką twojej firmy,

a o ewentualnej rozbudowie chcesz zdecydować później, wybierz pakiet startowy.

Korzyści z wyboru pakietu tworzenia stron www

W ramach każdego Pakietu tworzenia stron internetowych proponujemy indywidualnie opracowany, z największą starannością, graficzny wygląd strony internetowej (layout), współgrający z urządzeniami mobilnymi (telefon/tablet), opracowanie podstron oraz formularza kontaktowego. Jeżeli nie posiadasz logotypu, w standardzie otrzymasz go w PAKIECIE PREMIUM, ale możliwe jest również zamówienie go w niższych PAKIETACH.

Dlaczego warto wybrać GUIDE STUDIO jako wykonawcę stron internetowych?

Wzmożony rozwój technologii mobilnych oraz coraz większa ilość rejestrowanych stron w Internecie, stały się motorem napędowym dla konkurencyjności. Dziś, żeby zaistnieć w świecie Internetu konieczne jest zapoznanie się z wieloma aspektami funkcjonowania w sieci. Do odnalezienia właściwej drogi w świecie stron internetowych dobrze mieć przewodnika, który zna odpowiednie rozwiązania, który wytłumaczy Ci na czym to wszystko polega

– właśnie z taką pomocą przychodzi GUIDE STUDIO

Długoterminowa współpraca

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych. Staramy się indywidualnie podejść do każdej realizacji strony internetowej, tak aby zapewnić najwyższy poziom satysfakcji Zamawiającego. Zależy nam na długoterminowej współpracy.

projektowanie stron www

Projektowanie stron internetowych

Zaprojektowanie i wdrożenie atrakcyjnego layoutu to bardzo ważny element strony internetowej, decydujący o przyciągnięciu uwagi lub odrzuceniu. Mając to na względzie staramy się aby oferowane przez GUIDE STUDIO strony internetowe spełniały aktualne wymagania w zakresie projektowania UI oraz UX.

modernizacja stron www

Modernizacja stron internetowych

Jeżeli posiadasz już stronę internetową lub sklep internetowy, który nie spełnia twoich oczekiwań możesz zwrócić się do GUIDE STUDIO z zapytaniem o modernizację. Po przeanalizowaniu obecnej witryny zaproponujemy możliwe warianty rozwoju.

koszt strony internetowej

Ile kosztuje zlecenie stworzenia strony www?

Na pewno interesuje Cię cena usług tworzenia stron internetowych realizowanych przez GUIDE STUDIO. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem stron internetowych, który przedstawia orientacyjne koszty z jakimi należy się liczyć. Możesz wybrać odpowiedni dla siebie PAKIET tworzenie strony lub sklepu internetowego.

spotkania

Spotkania

Współpraca przy realizacji strony internetowej wymaga organizacji spotkań, podczas których bardzo często podejmowane są kluczowe decyzje. Aktualnie w dobie pandemii możliwe są spotkania za pośrednictwem Skype lub innych komunikatorów internetowych.

NA TEMAT ZLECEŃ

KROK 2

 

PRZEDSTAWIAM PROJEKT

KROK 3

 

SŁUCHAM UWAG

KROK 4

 

POPRAWKI DO PROJEKTU

KROK 5

 

REALIZACJA PROJEKTU

Udostępnienie wersji przedprodukcyjnej dla realizacji dużych projektów

 

Podczas realizacji dużego projektu strony internetowej istnieje możliwość uruchomienia wersji przedprodukcyjnej na życzenie. Dzięki czemu zobaczysz postępy prac on-line.

 

 

Strony internetowe realizuję

wg. zasad dobrej współpracy

 

Strony internetowe realizuję według pięciu kroków, które stanowią podstawę dobrej współpracy. Czas realizacji jest uzależniony od wielkości projektu. W przypadku realizacji dużego projektu strony internetowej, istnieje możliwość opracowania harmonogramu prowadzonych prac, uwzględniającego czas odbioru poszczególnych etapów.

 

KROK 1

 

POZNAJMY SIĘ

GUIDE STUDIO

Karol Bronarski

tel. 506 024 101

Warszawa | ul. Foksal

GUIDE STUDIO

Usługi wsparcia

Inne

wsparcie

systemy CMS

Misja

gwarancja

wielojęzyczność

FAQ

Wizja

bezpieczeństwo

hosting

Polityka prywatności

domeny

KONTAKT

Zajmuję się realizacją stron internetowych, sklepów internetowych, składem DTP książek i albumów.

Karol Bronarski

 

Web Developer & SEO/SEM Specialist

Założyciel GUIDE STUDIO

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2022 GUIDE STUDIO

GUIDE STUDIO - studio stron internetowych
GUIDE STUDIO oferuje marketing internetowy, seo, tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych