GUIDE STUDIO oferuje marketing internetowy, seo, tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych

STRONY INTERNETOWE

STRONY INTERNETOWE

Strony internetowe w obecnym świecie

Świat stron internetowych na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmienił. Obecność firmy Internecie praktycznie oznaczy tyle, co być albo nie być. Rozwój technologii dla urządzeń mobilnych oraz ich powszechność, umożliwiły dostęp do informacji publikowanych na stronach internetowych niezależnie od bieżącej lokalizacji odbiorcy.

Obecnie na każdym kroku, w sferze publicznej, widać olbrzymi stopień wykorzystywania komunikacji z Internetem, dlatego tak ważne jest aby twoja oferta, twoje produkty stały się dostępne dla każdego. Od zaistnienia w Internecie twojej strony zależy sukces twojej działalności.

GUIDE STUDIO realizuje projekty wdrożenia stron internetowych, sklepów internetowych

GUIDE STUDIO wykonawcą twojej strony www

Specyfika strony internetowej w rozwijającej się technologii

Wzmożony rozwój technologii mobilnych oraz coraz większa ilość rejestrowanych stron w Internecie, stały się motorem napędowym dla konkurencyjności. Dziś, żeby zaistnieć w świecie stron internetowych musisz zaznajomić się z wieloma aspektami funkcjonowania w sieci. Do odnalezienia właściwej drogi w świecie stron internetowych potrzebujesz przewodnika, który zna odpowiednie rozwiązania, który wytłumaczy Ci na czym to wszystko polega – potrzebujesz GUIDE STUDIO.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych. Staram się indywidualnie podejść do każdej realizacji strony internetowej, tak aby zapewnić najwyższy poziom satysfakcji Zamawiającego.

Strony internetowe warszawa - GUIDE STUDIO. Indywidualne strony zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Spotkania w Warszawie.

Profesjonalne strony internetowe Warszawa - Oferta stron internetowych - miejsce spotkań Warszawa

Specjalnie dla Ciebie przygotowałem ofertę profesjonalnej realizacji stron internetowych (zapoznaj się z cennikiem), z której możesz wybrać odpowiedni dla siebie pakiet strony internetowej lub sklepu internetowego.

 

W ramach każdego Pakietu tworzenia stron internetowych proponuję indywidualnie opracowany, z największą starannością, graficzny wygląd strony internetowej (layout), współgrający z urządzeniami mobilnymi (telefon/tablet), opracowanie podstron oraz formularza kontaktowego. Jeżeli nie posiadasz logotypu, zaprojektuję go dla Ciebie.

Współpraca przy realizacji strony internetowej wymaga organizacji spotkań, podczas których bardzo często podejmowane są kluczowe decyzje, rodzą się ciekawe pomysły. Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu omówienia terminu spotkania na terenie Warszawy. W zależności od wielkości projektu, możliwe są również inne miejsca spotkań.

NA TEMAT ZLECEŃ

KROK 2

 

PRZEDSTAWIAM PROJEKT

KROK 3

 

SŁUCHAM UWAG

KROK 4

 

POPRAWKI DO PROJEKTU

KROK 5

 

REALIZACJA PROJEKTU

Udostępnienie wersji przedprodukcyjnej dla realizacji dużych projektów

 

Podczas realizacji dużego projektu strony internetowej istnieje możliwość uruchomienia wersji przedprodukcyjnej na życzenie. Dzięki czemu zobaczysz postępy prac on-line.

 

 

Strony internetowe realizuję

wg. zasad dobrej współpracy

 

Strony internetowe realizuję według pięciu kroków, które stanowią podstawę dobrej współpracy. Czas realizacji jest uzależniony od wielkości projektu. W przypadku realizacji dużego projektu strony internetowej, istnieje możliwość opracowania harmonogramu prowadzonych prac, uwzględniającego czas odbioru poszczególnych etapów.

 

KROK 1

 

POZNAJMY SIĘ

Zajmuję się realizacją stron internetowych, sklepów internetowych, składem DTP książek i albumów.
GUIDE STUDIO konto facebook GUIDE STUDIO konto Google Plus BLOG GUIDE STUDIO

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2018 GUIDE STUDIO

O STUDIU

 

GUIDE STUDIO

Karol Bronarski

 

miejsce spotkań:

Warszawa

ul. Foksal